Хочу жити в новобудові!

новобудоваПід час вибору квартири в новобудові в першу чергу необхідно захистити себе та свій бюджет від нечесних забудовників. Відповідальний підхід до вибору будівельної компанії гарантує покупцю хороший результат інвестиції. Детальніше про те, як безпечно купити квартиру в новобудові читайте на сайті http://malahyt.com.ua/ua/apartments/. Однак існують неофіційні правила вибору та купівлі житла, про які говорять практично всі спеціалісти.

З чого почати?

Перш ніж підписувати будь-які папери із забудовником та укладати договір варто усе уважно перевірити. Почніть з репутації забудовника. Це легко зробити в інтернеті. Ви можете прочитати відгуки від покупців на форумах або в соціальних мережах, а також коментарі на спеціальних сайтах нерухомості. Крім того, ви можете знайти інформацію про попередні проекти компанії – перевірити терміни виконання робіт та відповідність готового будинка проекту.

Також радимо проаналізувати цінову політику на ринку нерухомості. Ціни, набагато нижчі за середні, найчастіше свідчать про нечесного забудовника. У кращому випадку ваше житло не буде відповідати основним стандартам якості, у гіршому – готову квартиру ви так і не побачите.

Який район найкращий?

Локація будинку або житлового комплексу відіграє далеко не останню роль у формуванні його ціни. Центральні райони стандартно коштують дорожче. Забудовники аргументують високу ціну розвиненою інфраструктурою, зручним транспортним сполученням, а також соціальним статусом будинків – квартири у центрі не по кишені нижчим класам населення.

Дешевше коштує житло у великих спальних масивах. Інфраструктура тут не менш розвинена. Однак доїхати до того ж центру вже проблематично. В середньому мандріва від Троєщини до Хрещатику, наприклад, займає близько 30-35 хвилин. Але зупинки громадського транспорту практично на кожному кроці.

Додаткові переваги

Деякі забудовники надають своїм клієнтам додаткові функції, зокрема в устаткуванні будинку та прибудинкової території. Сюди можна зарахувати:

  1. Використання енергоефективних технологій будівництва. Сюди належить утеплення фасаду будинку та індивідуальні лічильники на опалення, що значно зменшать розмір витрат на комунальні послуги.
  2. Наявність відеокамер та освітлення території.
  3. Ландшафтний дизайн прибудинкової території та під’їздів.

Сьогоднішні будівельні компанії пропонують цілий спектр додаткових послуг, щоб задовольнити бажання своїх покупців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

twelve + 7 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: